НОВИНИ

Міжнародна ізоляція. США відмовилися від спроб вести переговори з КНДР

Єдина тема, по якій Вашингтон має намір продовжити спілкування, стосується повернення затриманих у КНДР громадян США.
Нинішня ситуація не сприяє подальшим спробам встановити мирний діалог з Північною Кореєю, отже США вирішили зосередитись на посиленні міжнародної ізоляції режиму КНДР. Про це заявила речниця Білого дому Сара Сандерс.

"Ми дали чітко зрозуміти, що зараз не час вести переговори (з Пхеньяном – ред.)", - зазначила офіційний представник адміністрації американського президента.

Єдина тема, по якій Вашингтон має намір продовжити спілкування, стосується повернення затриманих у КНДР громадян США.

"Крім як по цьому питанню, наразі не буде переговорів з Північною Кореєю", - додала Сандерс.

Відповідаючи на уточнююче запитання, чи вважає президент Трамп переговори з північнокорейським керівництвом марними, речниця Білого дому зауважила, що Сполучені Штати останнім часом зосереджуються більше на дипломатичному тиску ніж на переговорах, оскільки КНДР не демонструвала бажання для діалогу.

"Існує різниця між переговорами та здійсненням дипломатичного тиску. Ми продовжуємо рішуче підтримувати дипломатичний тиск на Північну Корею, що ми й робимо. Але зараз не той час, щоб простого спілкуватися з Північною Кореєю, - наголосила Сандерс.

У цьому зв'язку вона підкреслила, що Вашингтон закликав усіх союзників та партнерів зробити більше для ізоляції північнокорейського режиму, щоб змусити його змінити поведінку.

Нагадаємо, раніше Державний департамент Сполучених Штатів Америки запропонував Північній Кореї (КНДР) прийняти рішення, щодо засобів, які допоможуть прийти до ядерного роззброєння Корейського півострова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.