НОВИНИ

Адміністрація Живого Журналу готова “воювати” за право ділитись думками

Адміністрація блог-сервису Livejournal (Живий Журнал) заявила у вівторок, що інтернет-сервіс насилу відбивається від атак хакерів, мета яких - знищити один з найпопулярніших в Росії незалежних майданчиків обміну інформацією і думками.

"Вчорашню атаку було спрямовано на перші десятки топових блогерів і співтовариств. Причина атаки в цій ситуації більш ніж очевидна - комусь дуже хочеться, щоб ЖЖ перестав існувати як майданчик", - написав у своєму блозі Ілля Дронов, директор з розвитку продуктів компанії SUP, якій належать Живий Журнал.

Дронов також заявив, що надметою атак є маніпулювання аудиторією ЖЖ.

"Надметою усього цього є маніпулювання аудиторією, щоб її розмазати по інших соціальних мережах, і стенделонам, де, ясна річ, боротися з окремо взятим користувачем в сотні разів простіше. Питання тепер полягає лише в тому, піддамося ми на це або ні. Це війна, і, на жаль, без жертв в ній не буває”, - написав Дронов.

Нагадаємо, учора адміністрація LiveJournal заявила, що може звернутися в правоохоронні органи за фактом DDoS -атак, що неодноразово порушували роботу сервісу. Учора хостінг перестав функціонувати через хакерську атаку, яка почалася близько 13.00 за Києвом і тривала принаймні до 19:30. Нині робота сервісу відновлена.  Попереднього разу робота блог-сервісу LiveJournal була порушена 30 березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.