НОВИНИ

У Партії регіонів прогнозують, що реформи Тігіпка збільшать безробіття

Легалізація заробітних плат може призвести до росту безробіття. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Володимир Ландік.

"Я погоджуюся із прогнозами, що легалізація заробітних плат може призвести до росту безробіття" – сказав Ландік.

"Новий закон вдарить, перш за все, по малому бізнесу, і люди, що там задіяні, втратять роботу.

У всьому світі підтримується малий та середній бізнес, а в Україні чомусь підтримується, в основному, великий олігархічний. Для порівняння, у Німеччині у малому та середньому бізнесі задіяно 70% населення, у нас – лише 10%, та й на них здійснюється тиск", – сказав народний депутат.

"Щоб стабілізувати ситуацію, потрібно не зациклюватись на "конвертах", а зробити так, щоб власникам було вигідно платити працівникам "білу" зарплатню", – пояснив Ландік.

Нагадаємо, Тігіпко оцінив у 50 млрд грн можливі надходження в державний бюджет у разі легалізації тіньових зарплат. 

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що у Партії регіонів не виключають  відкликання з парламенту законопроекту віце-прем'єра Сергія Тігіпка про пенсійну реформу. Фракція Партії регіонів у понеділок зустрічалася з Тігіпком для того, щоб обговорити цей законопроект. Депутати, за словами Єфремова, прийшли до висновку, що документ потребує серйозного доопрацювання

Як відомо, раніше Сергій Тігіпко повідомив, що Верховна Рада розгляне законопроект щодо пенсійної реформи в кінці травня - початку року червня цього.

У грудні 2010 року Кабмін запропонував Верховній Раді підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років, щорічно збільшуючи його на 6 місяців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.