НОВИНИ

На Херсонщині запустили одну з найбільших в Україні вітроелектростанцій

Загальна потужність Новотроїцької вітроелектростанції складе майже 70 МВт і вона увійде до трійки найбільших та найпотужніших в Україні.

У Херсонській області 29 вересня відкрили Новотроїцьку вітроелектростанцію, а саме - її першу чергу потужністю 15 МВт. Про це повідомила прес-служба Держенергоефективності.

Зазначається, що загальна потужність станції складе майже 70 МВт і вона увійде до трійки найбільших та найпотужніших в Україні. При цьому станція складається з вітроенергетичних установок данської компанії "Vestas". 

У будівництві станції використані найсучасніші світові розробки, повідомляє прес-служба Херсонської облдержадміністрації. 

"Ми відкрили парк потужністю 41,4 Мвт. Це 3 вітряка, всього їх буде змонтовано 12. Максимальна потужність проекту становить 140 МВт. Сума інвестицій, вкладених ТОВ "Віндкрафт Україна" у будівництво вітропарку, становить більше 60 млн євро", - підкреслив генеральний директор компанії Карл Стурен. 

За його словами, в будівництві вітропарку було використано світові новітні розробки у галузі генерації "зеленої" електроенергії, які є найсучаснішими не тільки на території України, а й у світі.

До кінця 2018 року компанією планується будівництво нової ВЕС загальною потужністю 96 МВт. Також закінчується підготовча робота по проекту будівництва ВЕС “Каланчак” та  “Чаплинка” загальною потужністю 600 Мвт.

Нагадаємо, що у травні Українсько-литовський проект із виробництва сонячних панелей на Херсонській поліграфічній фабриці перейшов до етапу практичної реалізації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.