НОВИНИ

  ▪   Андрій Голуб

Суд переніс обрання запобіжного заходу екс-чиновнику МВС, підозрюваному в злочинах проти Майдану

Засідання мало відбутися в п'ятницю, проте його перенесли на 12:00 понеділка.

Печерський районний суд Києва переніс на понеділок, 2 жовтня, засідання щодо обрання запобіжного заходу екс-чиновнику МВС Сергію Поготову, підозрюваному в злочинах проти активістів Євромайдану. Про це повідомляє кореспондент Тижня із зали суду.

Засідання було призначене на 15:00 п'ятниці, 29 вересня, під головуванням судді Віталія Писанця. Однак після двох годин очікування близько до зали зпйшла жінка, яка назвалася секретарем суду, і оголосила, що суддя переніс розгляд на 12:00 понеділка, 2 жовтня.

Сторона обвинувачення почала вимагати, щоб суддя з'явився до зали та проголосив рішення особисто. На це жінка відповіла, що вона уповноважена донести рішення сама.

Після цього підозрюваний Поготов та його адвокати покинули залу.

Під час Євромайдану Сергій Поготов був першим заступником керівника Департаменту громадської безпеки МВС.

Як повідомлялося, 29 вересня ГПУ повідомила про підозру в злочинах проти активістів Євромайдану трьом колишнім високопосадовцям МВС України, двоє з яких зараз посідають керівні посади в Національній поліції України. За даними ЗМІ, підозрюваними є:

• Ігор Бабич, голова Департаменту превентивної діяльності Нацполіції; Під час Майдану - головний інспектор відділу організації служби управління організації служби роботи конвойних підрозділів спеціальних установ і судової міліції Департаменту громадської безпеки МВС.

• Анатолій Серединський, заступник голови Департаменту превентивної діяльності Нацполіції; Під час Майдану - начальник відділу організації служби управління організації служби роботи конвойних підрозділів спеціальних установ і судової міліції Департаменту громадської безпеки МВС.

• Сергій Поготов, керівник групи з охоронної діяльності Департаменту безпеки НАК "Нафтогаз України"; Під час Майдану - перший заступник керівника Департаменту громадської безпеки МВС. За даними ЗМІ, у 2015 році керував службою безпеки "Київпарктранссервіс".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.