НОВИНИ

Росія продає вугілля з окупованих районів Донбасу за кордон - Bloomberg

Терористи за серпень відправили в РФ близько 1 мільйона тонн вугілля через спільній "кордон".

Росія допомагає бойовикам продати на міжнародних ринках видобуте на окупованих територіях Донбасу вугілля, уникаючи торгівельної блокади з боку українського уряду. Про це пише Bloomberg з посиланням на заступника міністра економіки Росії Сєргєя Назарова.

За його словами, сепаратисти за серпень відправили в Росію близько 1 мільйона тонн вугілля через спільній кордон, збільшивши прибуток для підтримки 4-мільйонного населення відокремлених районів на Сході України.

Читайте також: У Ахметова заявили, що вугілля із шахт окупованого Донбасу продають через Росію до Туреччини

Росія повторно експортує це вугілля до третіх країн через свої морські порти, заявив Назаров, підтвердивши звинувачення української сторони в тому, що РФ сприяє розвитку торгових зв'язків з бойовиками.

"Тепер вони вирішують всі свої проблеми з соціальною інфраструктурою, бюджетом та пенсіями", - сказав Назаров, який у червні був внесений до санкційного списку США за керування "проектами у сфері транспорту, торгівлі, енергетики, податків і фінансовому секторі" для проросійських терористів.

Читайте також: Чи є життя без антрациту

Як повідомлялося, із Російської Федерації у липні експортували в країни Європи близько 267 тис. тонн вугілля, нелегально вивезених з окупованого Донбасу.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.