НОВИНИ

У Вінницькій ОДА назвали кількість пошкоджених будинків в Калинівці

Зокрема, відновленню не підлягають 16 будинків.
У Калинівці Вінницької області від вибухів на військових складах постраждали понад дві тисячі будинків. Про це повідомив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій у п'ятницю, 29 вересня.

«Зараз починається підрахунок збитків, завданих населеним пунктам в зоні ураження. За попередніми даними, унаслідок вибухів боєприпасів пошкоджено понад дві тисячі будинків», - повідомив Коровій.

За його словами, здебільшого йдеться про розбиті шибки, а також вибиті вибуховою хвилею вікна і двері. Серйозно постраждали покрівлі будинків. Через потрапляння снарядів і подальші пожежі не підлягають відновленню 16 будинків.

Найбільше постраждало село Павлівка, розташоване найближче до арсеналу. Тут ушкоджені до 90% будинків, постраждала місцева школа. У навчальному закладі зі 100 пластикових вікон вціліли усього 12.

Як повідомлялося, у Вінницькій області пізно ввечері 26 вересня сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони України у смт. Калинівка. Прокуратура кваліфікувала подію як диверсію. За даними Генштабу ЗСУ, під час пожежі та детонації снарядів на військових складах залишилися неушкодженими 70% території арсеналу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.