НОВИНИ

Китай вирішив закрити всі підприємства КНДР на своїй території

Зазначається, ці заходи ухвалені в рамках санкцій ООН.

Влада Китаю розпорядилися закрити всі північнокорейські компанії  на території країни протягом чотирьох місяців. Міністерство зовнішньої торгівлі Китаю заявило, що діяльність спільних з КНДР підприємств за кордоном буде також зупинена, передає ABC News.

Зазначається, ці заходи ухвалені в рамках санкцій ООН. Пекін є головним союзником Пхеньяну та торговельним партнером, на який припадає 90% від усієї комерції Північної Кореї. Сполучені Штати змусили Китай використати свій економічний важіль для того, щоб зменшити ядерні амбіції Північної Кореї, зазначає агентство.

Раніше під час телефонної розмови президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп і глава Китаю Сі Цзіньпін  домовилися про необхідність максимально збільшити тиск на Північну Корею через її ядерну та ракетну програми. 

Як повідомлялось, у Китаї ввели обмеження щодо банківських операцій в КНДР. Так, державні банки країни почали призупиняти операції за рахунками клієнтів із Північної Кореї.

Також Китай вирішив обмежити з 1 жовтня експорт деяких нафтопродуктів до Північної Кореї, а також імпорт текстилю з ізольованої КНДР у рамках виконання резолюції Ради Безпеки ООН. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.