НОВИНИ

Порошенко прокоментував заяви Держдуми РФ щодо закону про освіту

За словами президента, Україна не збирається реагувати на істеричні заяви Державної думи Росії про освітню реформу.

У четвер, 28 вересня, президент України Петро Порошенко заявив, що  Україна не збирається звертати увагу на заяви Держдуми РФ щодо закону про освіту. 

"Звичайно ж, ми не повинні і не будемо звертати увагу на ці істеричні заяви Державної думи Російської Федерації, яку давно прозвали в'язницею народу, з якої ми вирвалися і - я підкреслюю - в яку ніколи не повернемося", - заявив він.

Як повідомлялось, 28 вересня в Україні набув чинності закон "Про освіту", який 25 вересня підписав президент України Петро Порошенко.

Нагадаємо, що 27 вересня, депутати Держдуми РФ прийняли проект постанови про неприпустимість порушення прав нацменшин України навчатися рідною мовою та назвали український закон про освіту "актом етноциду" російського народу.

Зазначимо, що законом передбачено, що представникам національних меншин України гарантується право на навчання в комунальних закладах для отримання освіти поряд із державною мовою відповідної національної меншини. Це право реалізується через класи (групи) з навчанням мовою відповідної національної меншини поряд із державною мовою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.