НОВИНИ

Муженко про Калинівку: Звинуватити мене та моїх підлеглих у бездіяльності не вдасться

За словами начальника Генштабу, з'явилися люди, які хочуть розхитати боєготовність та цілісність українського війська.

Після пожежі на складах з боєприпасами у Калинівці Вінницької області з'явилися люди, які прагнуть розхитати боєготовність та цілісність ЗСУ і на цьому фоні реалізувати свої політичні амбіції. Про це заявив начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко у Facebook у четвер, 28 вересня.

"Щодо емоційного фону та нагнітання істерики. Ворог нагадав, що йде війна. Головним об'єктом його атаки є Збройні Сили як основна опора національної безпеки України. Відразу з'явилися ті, які прагнуть розхитати боєготовність та цілісність Збройних Сил. Їх завдання співпадає з ворожим: переконати суспільство в тому, що командування ЗС нездатне адекватно реагувати на загрози; посіяти сумнів в спроможності ЗСУ захистити свій народ; збити довіру до армії", - написав Муженко.

Він додав. що ці люди не розуміють, що зараз Збройні сили стали сильнішими, ніж у 2014 році.

"Війна загартувала всіх - від солдата до генерала. Для тих, хто ще не зрозумів - звинуватити мене, моїх підлеглих в бездіяльності не вдасться. Призначити крайніх не вийде", зазначив начальник Генштабу.

Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов 28 вересня заявив, що відповідальність за вибухи на складах з боєприпасами у Калинівці Вінницької області несе і керівництво оборони країни, починаючи від начальника Генерального штабу Збройних сил України. Напередодні народний депутат з фракції "Народний фронт" і член колегії МВС Антон Геращенко заявив, що треба звільнити голову Генштабу Віктора Муженка через надзвичайну ситуацію в Калинівці. 

Як повідомлялося, у Вінницькій області пізно ввечері 26 вересня сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони України у смт. Калинівка. Прокуратура кваліфікувала подію як диверсію. За даними Генштабу ЗСУ, під час пожежі та детонації снарядів на військових складах залишилися неушкодженими 70% території арсеналу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.