НОВИНИ

За вибухи на складах з боєприпасами у Калинівці відповідальний, зокрема, Муженко - Турчинов

За словами секретаря РНБО, країні завдано найбільшого удару з початку війни.

Відповідальність за вибухи на складах з боєприпасами у Калинівці Вінницької області несе і керівництво оборони країни, починаючи від начальника Генерального штабу Збройних сил України. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов у четвер, 28 вересня.

"Країні завдано найбільшого удару з початку війни - удар по нашій обороні, нашій обороноздатності. Це відповідальність, починаючи від начальника Генштабу і по усій вертикалі тих, хто відповідає за оборону нашої країни", - сказав Турчинов.

"Ми продемонстрували, що нездатні захистити наші стратегічні арсенали. І тому виникає питання якості захисту нашої країни. І поки у нас не будуть відповідати найвищі посадові особи, які не виконують якісно свої функції, ми будемо постійно рахувати наші втрати і наші збитки", - пояснив секретар РНБО.

Нагадаємо, у Вінницькій області пізно ввечері 26 вересня сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони України у смт. Калинівка. Прокуратура кваліфікувала подію як диверсію. За даними Генштабу ЗСУ, під час пожежі та детонації снарядів на військових складах залишилися неушкодженими 70% території арсеналу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.