НОВИНИ

Німецький політик: У жодному разі не можна говорити, що про війну на Сході України забули

За словами Ґернота Ерлера, є події, що витісняють таку довгострокову тему, як конфлікт в Україні, однак не на політичному рівні.

У жодному разі не можна говорити про те, що у Європі та світі забули про війну на Сході України. Про це в інтерв’ю Тижню розповів Ґернот Ерлер, уповноважений уряду ФРН із питань співпраці з Росією, Центральною Азією та країнами Східного партнерства..

«У жодному разі не можна говорити про те, що про війну на Сході України забули.  Актуальність подій постійно змінюється. Війна в Сирії, яка забрала життя вже 400 тис. людей та досі триває, і далі є темою заголовків. Повідомлення про тропічний шторм на узбережжі Флориди, звісно ж, витісняють таку довгострокову тему, як конфлікт в Україні. Однак я не можу сказати схоже про політичний рівень», - сказав він.

Ерлер зауважив, що Німеччина є активною в межах «нормандського формату».

«Ми маємо постійні контакти на рівні міністрів закордонних справ та глав держав й урядів. Моя країна в жодному разі не зменшує своєї участі в цих процесах, незважаючи на те, пишуть про це газети чи ні», - наголосив він.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.