НОВИНИ

Територію біля складів у Калинівці показали з висоти пташиного польоту

Так, на відео зафіксовані траси між Калинівкою, Павлівкою та Сальником.

У середу, 27 вересня, територію навколо складів у Калинівці показали з висоти пташиного польоту. Зокрема, на відео показали траси між Калинівкою, Павлівкою та Сальником. 

Нагадаємо, у Вінницькій області пізно ввечері 26 вересня сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони України у смт Калинівка. Позаштатний радник президента України, помічник міністра оборони Юрій Бірюков припустив, що диверсію на військових складах у Калинівці Вінницької області могли здійснити за допомогою безпілотного літального апарату. 

У зв'язку з надзвичайною подією президент України Петро Порошенко скликав військовий комітет, а правоохоронці припинили антитерористичні навчання на об’єкті енергетики у Вінниці.

Сапери вже почали розчищення території. За даними Генштабу ЗСУ, під час пожежі та детонації снарядів на військових складах залишилися неушкодженими 70% території арсеналу.

Кабінет міністрів виділив на ліквідацію наслідків вибухів на складі з боєприпасами у Калинівці 100 млн грн. У середу, 27 вересня, Генеральна прокуратура України повідомила, що наразі відпрацьовуються чотири основні слідчі версії диверсії у Калинівці.

Згодом журналіст Юрій Бутусов повідомив, що станом на 15.00 вибухи на складах боєприпасів у Калинівці Вінницької області припинилися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.