НОВИНИ

Вибухи на складі боєприпасів у Калинівці припинилися - журналіст

За словами журналіста Юрія Бутусова, загроза нових детонацій ще є, але наразі можна провести детальний огляд арсеналу й навколишніх сіл для виявлення постраждалих.

У середу, 27 вересня, станом на 15.00 вибухи на складах боєприпасів у Калинівці Вінницької області припинилися. Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Юрій Бутусов.

"Це хороша ознака, хоча загроза нових детонацій зберігається. Тепер ніщо не заважає швидко провести детальний огляд арсеналу й навколишніх сіл для виявлення постраждалих, та точно оцінити розмір збитків. Масштаби руйнувань зараз встановлюються", - йдеться у його повідомленні.

При цьому він зазначив, що жертв вдалося уникнути, а наразі можна провести детальний огляд арсеналу і навколишніх сіл для виявлення постраждалих, і точно оцінити розмір збитку. Масштаби руйнувань зараз встановлюються.

Нагадаємо, у Вінницькій області пізно ввечері 26 вересня сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони України у смт Калинівка. Прокуратура кваліфікувала подію як диверсію. 27 вересня у Вінницькій облдержадміністрації повідомили, що інтенсивність вибухів на військових складах у Калинівці знизилася у п'ять разів

Позаштатний радник президента України, помічник міністра оборони Юрій Бірюков припустив, що диверсію на військових складах у Калинівці Вінницької області могли здійснити за допомогою безпілотного літального апарату. 

У зв'язку з надзвичайною подією президент України Петро Порошенко скликав військовий комітет, а правоохоронці припинили антитерористичні навчання на об’єкті енергетики у Вінниці.

Сапери вже почали розчищення території. За даними Генштабу ЗСУ, під час пожежі та детонації снарядів на військових складах залишилися неушкодженими 70% території арсеналу.

Кабінет міністрів виділив на ліквідацію наслідків вибухів на складі з боєприпасами у Калинівці 100 млн грн.

У середу, 27 вересня, Генеральна прокуратура України повідомила, що наразі відпрацьовуються чотири основні слідчі версії диверсії у Калинівці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.