НОВИНИ

До гасіння пожежі на складах з боєприпасами у Калинівці залучили авіацію - ДСНС

Наразі Ан-32П відпрацьовує ті осередки пожежі, де знижена небезпека.

До гасіння окремих осередків пожежі у районі палаючого складу із боєприпасами Міністерства оборони України у Калинівці Вінницької області залучено два пожежних літаки ДСНС. Про це повідомив глава Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

"Залучено пожежний літак Ан-32П ДСНС України для гасіння тих осередків пожежі, де знижена небезпека", - сказав Чечоткін.

Він зазначив, що додатково з Ніжина вилетів ще один пожежний літак для відпрацювання питань щодо гасіння пожежі з повітря.

Нагадаємо, у Вінницькій області пізно ввечері 26 вересня сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони України у смт Калинівка. Прокуратура кваліфікувала подію як диверсію. Станом на ранок середи, за повідомленням ЗМІ, інтенсивність вибухів у Калинівці зменшилася, а ситуація стабілізується. 27 вересня у Вінницькій облдержадміністрації повідомили, що інтенсивність вибухів на військових складах у Калинівці знизилася у п'ять разів

Позаштатний радник президента України, помічник міністра оборони Юрій Бірюков припустив, що диверсію на військових складах у Калинівці Вінницької області могли здійснити за допомогою безпілотного літального апарату. 

У зв'язку з надзвичайною подією президент України Петро Порошенко скликав військовий комітет, а правоохоронці припинили антитерористичні навчання на об’єкті енергетики у Вінниці.

Сапери вже почали розчищення території. За даними Генштабу ЗСУ, під час пожежі та детонації снарядів на військових складах залишилися неушкодженими 70% території арсеналу.

Кабінет міністрів виділив на ліквідацію наслідків вибухів на складі з боєприпасами у Калинівці 100 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.