НОВИНИ

Уряд "декомунізував" назви чотирьох РДА

Перейменуванню підлягають населені пункти та райони Донецької та Чернігівської області.

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про перейменування окремих населених пунктів і районів у Донецькій і Чернігівській областях. Про це в середу, 27 вересня, повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Відповідний проект розпорядження був прийнятий на засіданні Уряду 27 вересня.

Так, через закон про декомунізацію перейменуванню підлягають Артемівська (нова назва – Бахмутська), Красноармійська (Покровська), Тельманівська (Бойківська) районні державні адміністрації Донецької області та Щорська (Сновська) РДА Чернігівської області.

Раніше Комісія з питань найменувань затвердила результати громадських слухань щодо перейменування столичної станції метро "Петрівка" на "Почайну", а також Московського мосту в Північний. 

Нагадаємо, 15 травня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав чотири закони про декомунізацію. Документами забороняється радянська символіка, засуджується комуністичний режим, відкриваються архіви радянських спецслужб та визнаються борцями за незалежність України УПА й інші організації. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.