НОВИНИ

НАЗК внесло попередження очільнику Укроборонпрому

Припис стосується керівника Харківського автомобільного заводу.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло припис гендиректору державного концерну «Укроборонпром» Роману Романову про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону з боку керівника державного підприємства «Харківський автомобільний завод» Олександра Фотченкова. Про це в середу, 27 вересня, повідомляє прес-служба НАЗК.

Згідно з приписом, агентство вимагає вжити заходів по усуненню порушень Закону України «Про запобігання корупції» Фотченковим та розглянути питання щодо притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

«За результатами перевірки, здійсненої Департаментом моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції НАЗК, встановлено, що керівник Харківського автомобільного заводу, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, порушив вимоги частини першої статті 36 Закону України «Про запобігання корупції», а саме у 30-денний строк після призначення на посаду не передав в управління іншій особі належні йому корпоративні права», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що припис НАЗК є обов’язковим до виконання, за невиконання – керівник несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 (Невиконання законних вимог (приписів) Національного агентства з питань запобігання корупції) Кодекс України про адміністративні правопорушення.

Раніше НАЗК внесло попередження  в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміру Новаку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.