НОВИНИ

У НАЗК погодили ще сім антикорупційних програм органів влади

Програми визначають засади загальної відомчої політики щодо запобігання та протидії корупції у відповідній сфері та заходи з їх реалізації.

Національне агентство з питань запобігання корупції погодило сім антикорупційних програм органів влади на 2017 рік. Про це у вівторок, 26 вересня, повідомила прес-служба відомства.

Відповідне рішення агентство прийняло на черговому засіданні.

«НАЗК погодило антикорупційні програми Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства, Державної прикордонної служби, Державної екологічної інспекції, Рівненської обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної ради, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», – йдеться в повідомленні.

Антикорупційні програми, зокрема, визначають засади загальної відомчої політики щодо запобігання та протидії корупції у відповідній сфері, заходи з їх реалізації, а також з виконання антикорупційної стратегії та державної антикорупційної програми.

Зазначається, що програми визначають корупційні ризики у діяльності органу, установи, організації, причини, що їх породжують, умови, що їм сприяють та заходи усунення.

Як повідомлялося, 21 серпня в Національному агентстві з питань запобігання корупції погодили ще вісім антикорупційних програм органів державної влади на 2017 рік. Також,  26 липня Національне агентство з питань запобігання корупції погодило 11 антикорупційних програм органів влади на 2017 рік.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.