НОВИНИ

МВС запустило новий онлайн-сервіс для отримання довідки про відсутність судимості

За словами Авакова, віднині послуга буде доступна безкоштовно і цілодобово.

В Україні з’явився новий онлайн-сервіс – замовлення довідки про відсутність судимості. Про це повідомив очільник МВС Арсен Аваков.

«Послуга, яка забирала десятки годин, була "розсадником" корупції, викликала злість і обурення, нині трансформована в 2 кліка і посмішку на вашому обличчі", – пише міністр у Facebook.

За його словами, віднині послуга буде доступна безкоштовно і цілодобово.

Аваков запевнив, що отримати готову довідку можна в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця реєстрації. (нині в Україні працюють 153 таких центрів).

Аваков також надав покрокову інструкцію.

Щоб отримати довідку, потрібно зайти на сайт mvs.gov.ua або hsc.gov.ua, зареєструватися, скориставшись електронним цифровим підписом або IDBank. (Клік 1).

Далі заповнити електронну форму, вказавши, в якому із сервісних центрів МВС (зі списку) вам зручно забрати готову довідку. (Клік 2)

І відправити цю форму.

За словами міністра, далі заявка обробляється та формується в автоматичному режимі. Потім кожен клієнт отримує повідомлення на електронну пошту, що документ готовий і його можна забрати.

Також повідомляється, що жителі сільської місцевості можуть отримати довідку про відсутність судимості в мобільному Сервісному центрі, який обслуговує їхній район.

Нагадаємо, раніше МВС запустило новий онлайн-сервіс — базу даних недійсних, викрадених або втрачених документів, що посвідчують особу.