НОВИНИ

Україна цього тижня передасть у ЄС заперечення щодо заборони польотів до аеропортів Харкова, Дніпра та Запоріжжя

Як зазначив міністр Омелян, загроза досить серйозна, адже багато компаній будуть прислухатися до бюлетеня, хоч він і рекомендаційний.

Україна на цьому тижні надасть свою аргументацію Європейському агентству авіаційної безпеки (EASA) за проектом бюлетеня, яким пропонується ввести обмеження польотів в межах аеропортів "Харків", "Дніпропетровськ" і "Запоріжжя". Про це сказав на брифінгу міністр інфраструктури України Володимир Омелян, повідомляє УНН.

"Ми домовилися, що на цьому тижні надамо всю аргументацію української сторони, що вважаємо бюлетень таким, що не відповідає дійсності. Зараз вже тиждень очікуємо відповіді від інших окремих відомств України, я сподіваюся, що ми швидко їх отримаємо і зможемо направити європейській стороні", - сказав міністр.

У той же час, зазначив Омелян, загроза досить серйозна, оскільки бюлетень хоч і матиме рекомендаційний характер, проте багато компаній будуть до нього прислухатися.

"Нам поки не зрозуміла підстава для посилення будь-яких заходів безпеки, оскільки, за нашою інформацією, погіршення ситуації не відбувається. Але нам європейські партнери пояснили це тим, що у них самих підвищилися вимоги до рівня безпеки, і це стало причиною появи цього проекту бюлетеня" , - резюмував він.

Нагадаємо, Державна авіаційна служба України отримала з боку Європейського агентства авіаційної безпеки (EASA) проект бюлетеня, яким пропонується ввести обмеження в авіаційному русі в межах Дніпропетровського району польотної інформації (FIR Дніпропетровськ), куди зокрема входять міжнародні аеропорти "Харків", "Дніпропетровськ" і "Запоріжжя".

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив голові Міністерства інфраструктури Володимиру Омеляну і Державіаслужбі спільно з іншими органами влади надати відповідні пояснення Європейській агенції авіаційної безпеки з метою недопущення такої ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.