НОВИНИ

Прем'єр Молдови попросив США підтримати резолюцію ООН про виведення російських військ із Придністров'я

Уряд Молдови ініціював процедуру внесення до порядку денного 72-ї сесії Генеральної асамблеї ООН пункту під назвою "Виведення іноземних військових сил з території Республіки Молдова".

Прем'єр-міністр Молдови Павел Філіп на зустрічі з заступником держсекретаря США з політичних питань Томасом Шенноном на полях Генасамблеї ООН в Нью-Йорку попросив підтримати резолюцію про виведення російських військ з території республіки. Про це повідомили в прес-службі молдовського уряду, передає Інтерфакс.

Філіп зазначив, що уряд Молдови ініціював процедуру внесення до порядку денного 72-ї сесії Генеральної асамблеї ООН пункту під назвою "Виведення іноземних військових сил з території Республіки Молдова".

"Ми просимо США підтримати і сприяти прийняттю Генеральною асамблеєю ООН резолюції про виведення іноземних військових сил з території країни", - заявив Філіп.

В кінці серпня постійний представник Молдови при ООН Віктор Морару повідомив, що Кишинів звернувся в ООН з проханням включити питання про виведення військ Росії з Придністров'я до порядку денного найближчої сесії Генасамблеї. Посла Молдови в Москві Андрія Негуцу викликали в МЗС РФ, де заявили, що цей крок Кишинева "є недружнім і провокаційним", закликавши Кишинів відмовитися від цього наміру.

МЗС Молдови стверджує, що запит Кишинева про включення цього питання до порядку денного Генасамблеї "стоїть в списку додаткових питань порядку Генасамблеї і буде розглянутий на одному з жовтневих засідань сесії".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.