НОВИНИ

"Окремі країни" через посередників підтримують світовий тероризм і сепаратистів на Донбасі - Мей

За словами прем'єр-міністра Великої Британії, підтримка тероризму в світі, зокрема сепаратизму на Донбасі з боку інших країн ставить під сумнів міжнародні правила.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей під час виступу на 72-й Генеральній асамблеї ООН заявила, що тероризм у всьому світі, зокрема й сепаратизм на Донбасі, визначаються діями окремих країн через посередників.

"Всі ми повинні вирішити, чи будемо діяти на рівні відповідальності один перед одним. Я говорю про роль ООН у справі протистояння тероризму. Це та робота, де ми країни-члени несемо критично важливу відповідальність, де сама ООН не впорається. Тероризм, конфлікти і нестабільність , які ми бачимо у всьому світі, це в багатьох сенсах визначається діями окремих країн через посередників. зокрема, підтримка так званих сепаратистів в Україні, для того, щоб дестабілізувати східні кордони, - все це ставить під сумнів міжнародні правила", - наголосила вона.

Також Мей вважає, що підтримка тероризму в світі з боку інших країн ставить під сумнів міжнародні правила.

"Країни, які підтримують терористів в Україні або такі групи, як" Хезболла ", ставлять під сумнів ті ж правила і міжнародні системи щодо захисту світової спільноти від небезпек військових конфліктів", - сказала прем'єр-міністр.

При цьому Мей підкреслила, що Велика Британія буде рішуче нести відповідальність за забезпечення безпеки "друзів і союзників".

Нагадаємо, що у квітні прем'єрка Великої Британії Тереза Мей під час зустрічі з президентом Петром Порошенком наголосила на підтримці територіальної цілісності України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.