НОВИНИ

У Мінкультури хочуть запровадити електронні квитки в театр

Міністерство культури має намір запровадити електронні квитки в театрах. Про це заявив міністр культури і туризму Михайло Кулиняк.

"Мета така, щоб можна було в будь-який момент зайти в інтернет і замовити собі квиток до Київської опери, до театру імені Івана Франка або театру імені Лесі Українки", - розповів Кулиняк.

При цьому міністр також зазначив, що планують створити для покупців можливість розраховуватися за квитки через інтернет і самостійно їх роздруковувати.

За його словами, до кінця весни буде вивчено й відпрацьовано різні пропозиції, які б влаштували державу, театри та глядачів.

Нагадаємо, 2007 року Київська міська державна адміністрація ініціювала створення єдиної автоматизованої системи продажу театральних квитків.

У Києві Мінкультури підвідомчі три національних театри: Театр опери та балету імені Тараса Шевченка, Академічний драматичний театр імені Івана Франка та Академічний театр російської драми імені Лесі Українки.

У свою чергу міністр охорони здоров'я Ілля Ємець вважає за необхідне створення електронної системи контролю видачі листків непрацездатності. За його словами, найближчим часом він наполягатиме на електронних лікарняних.