НОВИНИ

У Мінкультури хочуть запровадити електронні квитки в театр

Міністерство культури має намір запровадити електронні квитки в театрах. Про це заявив міністр культури і туризму Михайло Кулиняк.

"Мета така, щоб можна було в будь-який момент зайти в інтернет і замовити собі квиток до Київської опери, до театру імені Івана Франка або театру імені Лесі Українки", - розповів Кулиняк.

При цьому міністр також зазначив, що планують створити для покупців можливість розраховуватися за квитки через інтернет і самостійно їх роздруковувати.

За його словами, до кінця весни буде вивчено й відпрацьовано різні пропозиції, які б влаштували державу, театри та глядачів.

Нагадаємо, 2007 року Київська міська державна адміністрація ініціювала створення єдиної автоматизованої системи продажу театральних квитків.

У Києві Мінкультури підвідомчі три національних театри: Театр опери та балету імені Тараса Шевченка, Академічний драматичний театр імені Івана Франка та Академічний театр російської драми імені Лесі Українки.

У свою чергу міністр охорони здоров'я Ілля Ємець вважає за необхідне створення електронної системи контролю видачі листків непрацездатності. За його словами, найближчим часом він наполягатиме на електронних лікарняних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.