НОВИНИ

Порошенко й Макрон обговорили нормандський формат та миротворців ООН на Донбасі

Зазначається, що глави держав наголосили на важливості дотримання припинення вогню, а також досягнення прогресу у питанні звільнення заручників.

Президент Петро Порошенко під час візиту у США провів зустріч з президентом Франції Еммануелем Макроном. Про це повідомила прес-служба українського президента.

Серед іншого, сторони обговорили ситуацію на Донбасі, реалізацію Мінських домовленостей.

"Лідери двох держав скоординували позиції щодо подальшої роботи у рамках Нормандського формату та підходи щодо реалізації ініціативи стосовно розгортання миротворчої операції ООН на Донбасі", - ідеться в повідомленні.  

Зазначається, що глави держав наголосили на важливості дотримання припинення вогню, а також досягнення прогресу у питанні звільнення заручників. 

"Президент України подякував дружині Президента Франції за підтримку родини українського журналіста Романа Сущенка, незаконно затриманого в Росії", - повідомили в прес-службі.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко виступив на засіданні Ради безпеки ООН, де закликав організацію якнайшвидше ввести на Донбас миротворчу місію. Крім того, він заявив, що мандат миротворчої місії ООН повинен поширюватися на всю окуповану територію Донбасу включно з українсько-російським кордоном, а серед миротворців не може бути представників країни-агресора. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.