НОВИНИ

Мельниченко впевнений, що розповів Кучмі багато цікавого

Екс-майор Управління Держохорони Микола Мельниченко стверджує, що очна ставка, яка відбулась сьогодні між ним і колишнім Президентом України Леонідом Кучмою, була конструктивною. Про це заявив сьогодні в інтерв’ю журналістам після очної ставки у Генеральній прокуратурі.

«Йому (Кучмі – Ред.) було тяжко, але не було як у минулі рази: він не тікав, не ображав. Відбулась конструктивна очна ставка», - сказав Мельниченко, додавши при цьому, що за побажанням Кучми вона велася російською мовою.

Також Мельниченко висловив переконання, що ця подія відбулася «завдяки титанічним зусиллям, в тому числі і з боку журналістів».

«На очній ставці Леонід Данилович, я думаю, відкрив для себе дуже багато нового, він дізнався дуже багато нового про своє оточення, хто його накручував, у тому числі і по справі Гонгадзе»,- продовжив Мельниченко.

При цьому екс-охоронець зауважив, що події, які відбувались на очній ставці, фіксувалися на відеозапис.

За словами Мельниченка, він, зокрема, сказав Кучмі про те, коли, чому, де і як почав робити свої записи, до кого звертався. «На багато питань він подякував мені, дуже багато фактів він не знав. Думаю, його оточення від нього багато чого приховувало», - сказав Мельниченко.

«Я думаю, що він вийшов і все-таки в нього десь серце тьохнуло», - зазначив Мельниченко.

За словами екс-майора Управління Державної охорони, на очній ставці були присутні, крім екс-Президента, його двоє адвокатів, двоє слідчих, керівник слідчої групи Владислав Грищенко, Мельниченко і його адвокат Павло Сичов.

Нагадаємо, після очної ставки з Миколою Мельниченком Леонід Кучма заявив,що його настрій не зіпсувався.

Як відомо, 21 березня Генпрокуратура порушила справу проти Кучми за підозрою в причетності до вбивства Гонгадзе й незаконних діях відносно журналіста Олексія Подольського.

Очну ставку між екс-президентом та колишнім працівником Держохорони переносили вже тричі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.