НОВИНИ

Адвокат Трампа дасть свідчення в Сенаті у справі про втручання РФ у вибори США

Він один з перших близьких співробітників президента США, викликаних до Конгресу.

Адвокат президента США Дональда Трампа Майкл Коен дасть свідчення в комітеті Сенату з розвідки в рамках розслідування втручання Росії в американські вибори, повідомляє "Голос Америки".

Сам Коен підтвердив інформацію про те, що дасть свідчення у вівторок, 19 вересня. Раніше він заявляв, що отримав повістку від одного з комітетів Конгресу, які розслідують виявлені розвідслужбами США спроби Росії вплинути на результат виборів у 2016 році.

Коен - один з перших близьких співробітників президента США, викликаних до Конгресу для надання свідчень. Члени комітетів Сенату і Палати представників, які проводять розслідування, заявили, що викликати будуть й інших.

Старший син Трампа, Дональд Трамп-молодший, на початку цього місяця дав свідчення в юридичному комітеті Сенату.

Як повідомила газета New York Times, серед адвокатів Дональда Трампа розгорнулася дискусія про те, яким чином їм слід співпрацювати з іншим розслідуванням, що проводиться ФБР.

Нагадаємо, що центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

Згодом також стало відомо, що розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.