НОВИНИ

У групу "Воля народу" увійшли екс-регіонал Супруненко і забудовник Микитась

Після включення двох нардепів група матиме кількість членів, достатню для її існування.

До депутатської групи "Воля народу" у Верховній Раді увійшли народні депутати Максим Микитась та Олександр Супруненко. Відповідні заяви в залі парламенту зачитав спікер Андрій Парубій.

До цього група налічувала 17 членів при мінімальній можливій кількості 19.

Олександр Супруненко був народним депутатом від "Партії регіонів" з 2007 по 2012 рік. На позачергових парламентських виборах Олександр Супруненко був обраний на виборчому окрузі №216 у Києві. Є членом Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя.  За  результатами перевірки ДФС електронних декларацій нардепів у Супруненка було встановлено несплату податків на суму 60 мільйонів гривень. 

Самовисуванець Максим Микитась зайшов у Раду в 2016 році після проміжних виборів в одномандатному окрузі №206 у Чернігові. На окрузі його неформально підтримував БПП. Микитась був президентом будівельної корпорації "Укрбуд", яка неодноразово ставала учасником скандалів із незаконним будівництвом в Києві.

Нагадаємо, 9 червня парламентська депутатська група "Воля народу" виключила зі свого складу нардепів Олександра Онищенка та Сергія Мельничука. Як випливає з норм регламенту Верховної Ради, в нинішньому скликанні фракція або депутатська група повинна складатися мінімум з 19 депутатів. При цьому в "Волі народу" після цього оголошення залишилося 17 народних депутатів, що є підставою для розпуску групи. Втім голова Верховної Ради Андрій Парубій наголошував, що депутатська група "Воля народу" ще має час поповнити свій склад, щоб уникнути розпуску.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.