НОВИНИ

Один із найсучасніших у Східній Європі. На Львівщині відкрили Центр імітаційного моделювання бойових дій

На базі центру відбуватиметься підготовка органів управління підрозділів ЗСУ та країн-партнерів.

У п'ятницю, 15 вересня, у Львівській області на території міжнародного центру миротворчості та безпеки, де наразі проходять українсько-американські навчання «Rapid Trident – 2017», відбулося відкриття першого в Україні сучасного Центру імітаційного моделювання бойових дій. Про це повідомляє ZIK.

Як зазначив під час відкриття Центру міністр оборони України Степан Полторак, центр буде одним із найпрогресивніших у Східній Європі. На його базі буде відбуватись підготовка органів управління підрозділів ЗСУ та країн-партнерів.

«Цей центр унікальний, тому що буде можливість повністю моделювати різні ситуації, перевіряти рівень кожного військового і коригувати підготовку підрозділів. У ході бойових дій ми кожного дня стикаємося з різною тактикою, рішеннями і ситуаціями. Робота центру дозволить правильно робити висновки із ситуацій, що відбуваються в зоні АТО, планувати і змінювати підготовку наших військових», – повідомив Полторак. 

З його слів, це перший такий центр в Україні. Він створений завдяки допомозі американської сторони.

Центр вже почав працювати у рамках американсько-українських навчань. 

Раніше міністр збройних сил Великої Британії Марк Ланкастер заявив, що Лондон готовий розглянути пропозиції щодо інших сфер надання допомоги Збройним силам України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.