НОВИНИ

У МОЗ назвали суму заборгованості з виплати заробітної плати медикам

Незабезпеченість комунальних закладів охорони здоров'я фондом оплати праці з нарахуваннями на 2017 рік становить 2 758,6 млн. гривень.

Уряд заборгував майже 2,8 млн грн працівникам закладів охорони здоров'я. Про це повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров'я (МОЗ).

Зазначається, що Мінохорониздоров'я підготувало проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про розподіл резерву медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2017 році". 

"Його мета - запобігти виникненню заборгованості із виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров'я, а також надання належної медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу та хворим на цукровий та нецукровий діабет". - йдеться у повідомленні відомства.

Повідомляється, що відповідно до наданої структурними підрозділами з питань охорони здоров'я обласних та Київської міської державних адміністрацій інформації, незабезпеченість комунальних закладів охорони здоров'я фондом оплати праці з нарахуваннями на 2017 рік становить 2 758,6 млн. гривень.

Нагадаємо, Міністерство фінансів України запропонувало збільшити обсяг мінімальної заробітної плати до 3723 гривень з 1 січня 2018 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.