НОВИНИ

Французькі сенатори відвідали прифронтову зону на Донбасі

Делагація була вражена ситуацією у містах у зоні конфлікту та заявила про наміри активно закликати співвітчизників до підтримки країни.

Французькі сенатори відвідали прифронтову зону на сході України, аби ознайомитись із політикою безпеки і соціально-економічною ситуацією в зоні конфлікту. Про це 15 вересня повідомив прес-центр штабу АТО.

"Французькі сенатори на чолі з головою групи дружби «Франція-Україна» сенату Французької Республіки Ерве Мореєм відвідали КПВВ «Майорськ», де ознайомились із процедурою перетину лінії розмежування. Традиційно європейські політики заїжджають у прифронтову Авдіївку – мирне місто, яке пошматувала війна", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що делегація також зустрілася з очільниками військово-цивільних адміністрацій. 

Політики були вражені побаченим та після повернення додому мають намір активно закликати співвітчизників до підтримки України.

Під час брифінгу в Краматорську Морей зазначив, що Франція підтримує цілісність та суверенітет України, ввела санкції проти Росії, навіть попри те, що вони негативно позначаються на сільському господарстві Франції.

"Сенатори запевнили, що Франція зацікавлена у співпраці з Україною – як у суспільно-політичній, так і в економічній площині. Однак рішення щодо участі миротворців ООН на території України у французькому парламенті остаточно не прийнято. Франція за мир в регіоні, за реформи, дотримання Мінських домовленостей, безпечну роботу місії ОБСЄ", - додали у штабі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.