НОВИНИ

В уряді назвали найуспішнішу реформу, яка буде пріоритетом дербюджету-2018

Прем'єр-міністр назвав децентралізацію однією з найуспішніших реформ в Україні.

15 вересня Кабінет міністрів України внесе на розгляд Верховної Ради проект закону про державний бюджет на 2018 рік, у якому децентралізація є у пріоритеті. Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман написав у Facebook.

"15 вересня ми внесемо у Раду проект Бюджету на 2018 рік. В ньому будуть збережені основні пріоритети, у тому числі, продовження децентралізації - однієї з найуспішніших реформ в Україні", - йдеться у повідомленні.

За словами Гройсмана, успіх децентралізації можна виміряти цілком конкретними цифрами: з 2014 року місцеві бюджети зросли на 100 млрд гривень. А за вісім місяців поточного року власні доходи місцевих бюджетів 366 ОТГ зросли на 85,5% та склали 5,5 млрд грн (+2,5 млрд грн).

"Це - колосальний ресурс, якого ніколи раніше не мали місцеві бюджети. Таке зростання свідчить про одне - ми рухаємося правильним шляхом", - додав прем'єр-міністр.

Нагадаємо, 7 вересня Міністерство фінансів України розробило та подало на розгляд Уряду проект державного бюджету України на 2018 рік. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.