НОВИНИ

Едвард Лукас: Росія використовує «Захід-2017», аби полоскотати нерви

Теоретично майже всі козирі в руках Заходу, а РФ бракує добрих карт. На практиці ж усе навпаки.

Росія, вочевидь, використовує російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017», які мають значний психологічний чинник, аби полоскотати нерви. Хоч би що зробив Захід у відповідь, це може бути сприйнято або як надто м’яка, або як надто гостра реакція. Про це на сторінках Тижня пише британський журналіст і публіцист Едвард Лукас.

За його словами, Кремль формує порядок денний, поєднуючи військовий блеф (або міць), засоби кібервійни, пропаганду, економічний тиск та інші інструменти як заманеться. Проте усе має бути навпаки.

«Усе має бути навпаки. Владімір Путін мав би нервово чухати потилицю, побоюючись того, що Захід може заподіяти Росії: послабити його автократичне правління вдома, вистежити брудні російські гроші за кордоном, підірвати корумповану та спекулятивну індустрію експорту енергоресурсів, приборкати мандрівні ескадрони смерті чи завадити спробам росіян залякувати сусідів», - пише Лукас.

Він зауважує, що теоретично майже всі козирі в руках Заходу, а Росії бракує добрих карт. На практиці ж усе навпаки. І це промовисто засвідчують навчання «Захід».

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.