НОВИНИ

Рада викликала «на килим» Тігіпка

Верховна Рада заслухає в п'ятницю, 8 квітня, у рамках "години запитань до Кабінету Міністрів" інформацію віце-прем'єр-міністра, міністра соціальної політики Сергія Тігіпка про соціально-економічне становище країни.

Таке рішення було прийнято в ході погоджувальної ради Ради.

При цьому фракція Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона" у парламенті матиме визначити коло питань, з яких виступить Тігіпко.

Як заявив сьогодні на погоджувальній раді лідер фракції НУНС Микола Мартиненко, Тігіпко має надати Верховній Раді інформацію щодо пенсійної реформи. «Не зрозуміло, де ми знаходимося, бо було у нас так зване всенародне обговорення, але всі виступають проти, навіть більшість, а Сергій Леонідович, бачте, «за» і навіть почав загрожувати своєю відставкою», - сказав народний депутат.

Крім того, додав він, Тігіпко має надати інформацію щодо соціально-економічного забезпечення вчителів та підвищення їм на 20% надбавок.

Також, наголосив Мартиненко, з офіційних даних випливає інформація щодо зростання заборгованості з зарплати і звучить цифра про 1,5 млрд. грн.

«Кажуть, що населенню буде ще тяжче від реформ. Куди вже тяжче? Ми хочемо почути, куди ми дійдемо з цими соціальними реформами», - додав Мартиненко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.