НОВИНИ

Міністр оборони Грузії назвав загрозою російські військові навчання в Абхазії

Проведення Росією цих навчань на Північному Кавказі «не сприяє миру та безпеки в регіоні».

Міністр оборони Грузії Леван Ізорія назвав навчання військовослужбовців російської військової бази в окупованій Абхазії порушенням норм міжнародного права. Про це він заявив журналістам, передає «Інтерфакс».

«Будь-яка активність на окупованій території, тобто на нашій території, особливо з військової точки зору, є неконституційною та незаконною», - пояснив міністр. За його словами, «подібні» дії засуджуються міжнародним співтовариством.

Прес-служба Південного військового округу (ЮВО) повідомила 24 серпня, що на 18 полігонах Північного Кавказу і півдня Росії розпочалися навчання ракетних військ за участю більше 11 тисяч військовослужбовців і понад 2,2 тисяч одиниць техніки, включаючи комплекси «Іскандер-М» .Навчання триватимуть до 16 вересня. Вони проходять, в тому числі, на російських військових базах в окупованих Південній Осетії і Абхазії.

Глава МЗС Грузії Михайло Джанелідзе заявив, що проведення Росією цих навчань на Північному Кавказі «не сприяє миру та безпеки в регіоні».

Нагадаємо, українські морські піхотинці, спільно з представниками морської авіації Військово-Морських Сил Збройних Сил України візяли участь у багатонаціональному навчанні «Agile spirit — 2017», яке відбулось з 3 по 13 вересня на полігоні Орфоло у Грузії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.