НОВИНИ

Посла КНДР оголосили персоною нон ґрата у Перу

Він повинен покинути територію країни впродовж максимум п'яти днів.

Уряд Перу оголосив персоною нон ґрата посла Північної Кореї і висилає його з країни. Про це повідомляється на сайті МЗС Перу.

"Уряд Перу прийняв рішення оголосити персоною нон ґрата посла Північної Кореї (КНДР). Пан Кім Хак Чхоль повинен покинути територію країни впродовж максимум п'яти днів", - ідеться в повідомленні.

Повідомляють, що це рішення було прийнято в зв'язку з "неодноразовими і кричущими" порушеннямм з боку Пхеньяна резолюції Радбезу ООН щодо дотримання норм міжнародного права і розгортанням ядерної програми.

"Ця політика - серйозна загроза для міжнародного миру та безпеки, а також стабільності в північно-східній Азії і в світі загалом", - наголошує дипломатичне відомство Перу.

Перу неодноразово протестувала проти діяльності Північної Кореї, направляючи ноту протесту, а також скорочуючи дипломатичну місію посольства КНДР у Лімі з шести чоловік до трьох. Також відомство підтверджує свою прихильність до мирного врегулювання суперечок і суворої відповідності з резолюціями Ради Безпеки ООН.

Раніше МЗС Мексики оголосило посла КНДР в Мехіко Кім Хен Кі персоною нон ґрата.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.