НОВИНИ

Порошенко вимагає розглядати інцидент із Саакашвілі в правовому полі, а не політичному

Також президент закликає покарати порушників державного кордону.

Президент Петро Порошенко вважає, що інцидент із Міхеїлом Саакашвілі має розглядатися лише в правовому полі. Про це йдеться на його сторінці у Twitter.

"Інцидент з Саакашвілі не потребує політичних коментарів. Ми маємо розглядати це питання лише в правовому полі", - йдеться в повідомленні.

Також Порошенко закликає покарати порушників державного кордону.

"Мені байдуже, хто саме порушує державний кордон, - за це має бути покарання, відповідно до українського законодавства", - зазначив президент.

Також Порошенко сказав, що Саакашвілі досі не оскаржив позбавлення громадянства.

"У будь-якій правовій державі особа має право оскаржити будь-який адміністративний акт в адміністративному суді, в даному випадку у Вищому адміністративному суді. І я, як президент, виконаю будь-яке рішення суду. Не подобається рішення українських судів? Є Європейський суд з прав людини ... Минуло більше, ніж півтора місяця. Ніхто в суд не подавав", - сказав він під час з питань розвитку сільської медицини в понеділок у Києві, передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, ввечері 10 вересня група народних депутатів і прихильників Міхеїла Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, підійшли до пункту пропуску "Шегині", зробили "коридор" і провели політика на українську територію. Крім того, під час прориву екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі на кордоні кілька поліцейських і прикордонників отримали тілесні ушкодження. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом потрапляння на територію України екс-президента Грузії і екс-глави Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, з його прихильниками.