НОВИНИ

Сенат США вирішив збільшити фінансову допомогу Україні

Комітет з питань асигнувань Сенату США затвердив проект, згідно з яким, у 2018 році для України виділяють більше коштів на безпекові цілі.

У Сенаті США затвердили законопроект, який передбачає у 2018 році збільшення фінансової допомоги Україні на безпекові цілі. Про це повідомила прес-служба Посольства України у США на своїй сторінці у Facebook.

"Комітет з питань асигнувань Сенату США затвердив проект “Закону щодо асигнувань Державного департаменту, зарубіжних операцій та суміжних програм на 2018 фінансовий рік”, яким виділяються кошти, у тому числі, на програми підтримки України",- йдеться у повідомленні.

Так, згідно з документом, кошторис допомоги Україні визначено у сумі 421 млн. дол, що перевищує асигнування 2017 року. Законопроект, зокрема, передбачає збільшення фінансування для України на безпекові цілі за програмою "Міжнародне військове фінансування".

Як повідомлялось, Німеччина вирішила надати фінансову підтримку гуманітарним заходам Міжнародного комітету Червоного Хреста на Донбасі в розмірі 6,5 млн євро. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.