НОВИНИ

Молдовські військові прибули до України на міжнародні навчання Rapid Trident-2017

У навчаннях беруть участь 57 військовослужбовців Збройних сил Молдови.

У п'ятницю, 8 вересня,  57 військовослужбовці Збройних сил (ЗС) Молдови прибули на Яворівський полігон у Львівській області для участі у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017. Про це повідомив керівник медіа-центру Міноборони України у Львові полковник Олександр Поронюк.

"Сьогодні на полігон прибули 57 військовослужбовців Збройних сил Молдови, які візьмуть участь в Rapid Trident-2017, - сказав Поронюк.

За його словами, представники ЗС Молдови брали участь у всіх підготовчих конференціях до цих навчань.

Поронюк додав, що 8 і 9 вересня на Яворівський прибудуть усі учасники навчань. Всього у Rapid Trident-2017 візьмуть участь 2,5 тисячі військовослужбовців з понад 10 країн світу.

Урочисте відкриття навчань відбудеться 11 вересня у центральному військовому містечку Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Яворівському полігоні.

Нагадаємо, 5 вересня президент Молдови заборонив військовослужбовцям країни брати участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017.

Уряд Республіки Молдова вирішив наполягати на тому, щоб молдавські військові взяли участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017 в Україні. Також було прийнято постанову про участь молдавських військовослужбовців у міжнародних військових навчаннях Rapid Trident-2017 в Україні. Згодом президент Республіки Молдова Ігор Додон призупинив дію постанови уряду.

6 вересня, 57 військовослужбовців Національної армії Молдови вирушили на військові навчаннях НАТО Rapid Trident 2017 в Україну, незважаючи на подвійну заборону з боку президента і головнокомандувача Ігоря Додона.

Напередодні президент Молдови Ігор Додон розпорядився провести перевірки у військових частинах та пообіцяв покарати військових, які всупереч його забороні поїхали в Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.