НОВИНИ

НАЗК виявило порушення у декларації Авакова

Міністр продав картину за 1,5 млн гривень, не вказавши при цьому цю інформацію в розділі "Видатки й угоди".

Національне агентство з запобігання корупції виявило порушення в електронній декларації міністра внутрішніх справ Арсена Авакова за 2015 рік. Про це йдеться у рішенні НАЗК, текст якого мають Українські Новини.

Зокрема, Аваков продав картину художника О. Попова "Портрет дівчини" за 1,5 млн гривень і вказав це в розділі "Доходи, у тому числі подарунки", не вказавши при цьому цю інформацію в розділі "Видатки й угоди". Таким чином, Аваков порушив вимоги ч. 10 п. 1 ст. 46 закону "Про запобігання корупції".

Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку проінформувала НАЗК, що станом на 31 грудня 2016 року Аваков відсутній серед власників, які мають значні пакети акцій емітентів. При цьому не надала інформацію у відповідь на запит Державної фіскальної служби.

У підсумку НАЗК установило точність оцінки задекларованих коштів, а ознак незаконного збагачення й конфлікту інтересів не виявлено.Підстав для притягнення Авакова до кримінальної й адміністративної відповідальності немає, ьтожНАЗК надасть міністрові можливість подати виправлену декларацію.

Як повідомлялося, Аваков задекларував 12-кімнатну квартиру, роботу Пікассо і чорний діамант. Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков задекларував 4 221 114 гривень доходу у вигляді дивідендів, отриманих від італійської фірми Avitalia S. R. L.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.