НОВИНИ

Генпрокуратура закрила справу щодо Данилюка - ЗМІ

Правоохоронці не встановили в діях міністра фінансів кримінального правопорушення.

Генеральна прокуратура України закрила кримінальне провадження стосовно міністра фінансів Олександра Данилюка. Про це йдеться в документі, копія якого надійшла в розпорядження РБК-Україна.

Так, згідно з Кримінально-процесуальним кодексом України, правоохоронці не встановили в діях міністра фінансів кримінального правопорушення.

"Повідомляю, що за результатами проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні №4217000000002147 від 04.07.2017 слідчим управлінням з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки відділу з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України 30.08.2017 прийнято рішення про закриття кримінального провадження на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України", - йдеться в документі.

Раніше міністр фінансів України Олександр Данилюк подав до суду апеляційну скаргу на Генеральну прокуратру України. 

Нагадаємо, що Данилюк відреагував на інформацію, яку поширили ЗМІ, щодо того, що ГПУ нібито підозрює його в несплаті податків. За його словами,  він перебував на той час у відпустці і не збирався її переривати. Він також додав, що жодної підозри чи будь-яких інших офіційних документів від ГПУ наразі не отримував.

Як повідомлялось, ЗМІ поширили інформацію, що Генеральна прокуратура України підозрює міністра фінансів Данилюка в ухиленні від сплати податків. Про це свідчить рішення Печерського районного суду столиці від 18 липня 2017 року. Суд, згідно з документом, доручив працівникам Державної фіскальної служби провести перевірку міністра фінансів на предмет дотримання вимог податкового та валютного законодавства за період з 1998 по 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.