НОВИНИ

Опитування під час вирішальних теледебатів визначило лідера на посаду канцлера Німеччини

За даними дослідження, нинішня глава уряду трималася впевненіше за свого суперника.

Перемогу в телевізійних дебатах між ключовими претендентами на посаду канцлера Німеччини, які пройшли увечері в неділю, 3 вересня, здобула чинна глава уряду та блоку ХДС/ХСС Ангела Меркель. Про це свідчать результати опитування, які провів інститут соціологічних досліджень Infratest dimap на замовлення телеканалу ARD.

За даними дослідження, вона набрала 55 відсотків голосів респондентів. У її ключового конкурента на виборах в бундестаг, кандидата від соціал-демократів Мартіна Шульца - 35 відсотків.

На думку учасників опитування, Меркель трималася впевненіше за свого суперника під час обговорення цілої низки тем. Так, 44 відсотки віддали перевагу канцлерці в питанні міграційної політики і біженців, в той час як Шульца підтримали 39 відсотків респондентів.

Висловлювання Меркель з питань зовнішньополітичного курсу Берліна більш переконливими визнав 61 відсоток тих, хто проголосував. Перевагу її супернику віддали 30 відсотків учасників дослідження.

Що стосується обговорення ситуації на ринку праці, то тут глядачі також присудили перемогу канцлеці (45 проти 40 відсотків голосів).

Нагадаємо, у неділю, 3 вересня, кандидати на посаду канцлера Німеччини християнська демократка Ангела Меркель та соціал-демократ Мартін Шульц розпочали телевізійні дебати. Вибори до Бундестагу відбудуться 24 вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.