НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

Протестувальники побили скло в магазині, який знищив графіті "Ікони революції" на Грушевського

У магазині розбили скляні двері й розписали вікна червоною фарбою. Біля входу підпалили автомобільні шини.

Під магазином "Емпоріум" на вул. Грушевського в Києві зібралися активісти після того, як власник стер із фасаду графіті "Ікони революції", створені під час Революції гідності в 2014 році. Про це повідомляє кореспондент Тижня з місця події.

Протестувальники розбили скляні двері магазину й розписали вікна червоною фарбою. Біля входу склали автомобільні шини й підпалили їх.

На місці події присутній активіст і ветеран АТО Дмитро Різниченко, голова ГО "Новий вогонь", представники "Національного корпусу", С14 та "Правого сектору".

З активістами спілкувався представник магазину, охоронна фірма та поліція, але відтіснити їх не вдалося. Через деякий час вони завершили акцію і розійшлися.

Нагадаємо, із фасаду елітного магазину "Емпоріум" на вулиці Грушевського, 4 в Києві зникли знамениті патріотичні графіті "Ікони революції", створені під час Революції гідності на початку 2014 року. Це викликало обурення серед активістів, а керівник магазину вважає, що малюнки не мали жодної цінності. В Інституті національної пам'яті повідомили, що малюнки мають статус пам'яток і охороняються законом. Детальніше про ситуацію читайте за посиланням.