НОВИНИ

Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо впровадження біометричного контролю на кордоні

Відповідний указ розміщено на сайті президента.

У п'ятницю, 1 вересня, президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України "Про посилення контролю за в'їздом в Україну, виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території України". Відповідний указ розміщено на сайті глави держави.

"Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення про введення із 1 січня 2018 року системи біометричного контролю для громадян іноземних держав та впровадження електронної системи попередньої реєстрації громадян РФ, які мають намір в’їхати в Україну.

Президент України Петро Порошенко назвав рішення ввести біометричний контроль для громадян Росії, які в'їжджають в Україну, абсолютно виправданим. Також глава держави розповів про три етапи біометричного контролю для громадян РФ, які в'їжджають в Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.