НОВИНИ

В окупованому Сімферополі силовики винесли ікони та майно з храму УПЦ КП

При цьому опис речей не складався, архієпископу не пропонували підписати акт про вилучення церковного майна.

В окупованому Сімферополі російські судові пристави та силовики вивезли частину майна з храму св. рівноапостольних князів Ольги та Володимира Української православної церкви Київського патріархату. Про це повідомляє «Крим.Реалії».

За словами архієпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента, пристави забрали хрест, церковний посуд, раритетні ікони, столовий посуд з порцеляни і богемського кришталю, що були подаровані церкві, а також килими. При цьому опис речей не складався, архієпископу не пропонували підписати акт про вилучення церковного майна.

У числі вилученого було майно з Каплиці в ім'я Христа Спасителя і майно із закритого раніше севастопольського храму, зазначив архієпископ Климент.

У Міністерстві культури України захоплення храму Української православної церкви Київського патріархату в анексованому Криму поки не коментують.

В Українській православній церкві Київського патріархату обурені діями російських силовиків, які блокують сімферопольський храм УПЦ КП. У заяві Патріархія назвала дії російських силовиків «нечестивими», і висловила у зв'язку з цим «рішучий протест».

Нагадаємо, 31 серпня вранці російські силовики прийшли до на храму УПЦ КП Сімферополі. Представники спецслужб увірвалися в приміщення головного храму, застосували силу по відношенню до архієпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента і пошкодили йому руку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.