НОВИНИ

Компанія Ахметова викупила блокпакети акцій Дніпроенерго та Дніпрообленерго

Дніпроенерго продали за стартовою ціною, ціна Дніпрообленерго під час торгів зросла удвічі.

Фонд держмайна на аукціоні 31 серпня реалізував блокпакети акцій (25%) ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго" і "ДТЕК Дніпрообленерго". Про це повідомляється на офіційному сайті ФДМУ.

Дніпроенерго продали за стартовою ціною 728,236 мільйона гривень. Незважаючи на те, що на купівлю цінних паперів претендували двоє учасників, заявки від другого не надійшли.

Дніпрообленерго реалізували за 1 мільярд гривень. Стартова ціна пакета акцій становила 490,054 млн гривень, але протягом торгів вона зросла удвічі - до 1,004 млрд гривень.

Як повідомляє агентство Українські новини, акції викупила компанія Ornex, яка входить у System Capital Management (SCM) Ріната Ахметова.

Як повідомлялося, раніше ФДМУ анонсував на середину серпня проведення аукціонів із продажу 25% державних пакетів акцій восьми енергокомпаній: "Одесаобленерго", "Донецькобленерго", "Донбасенерго", "Сумиобленерго", "ДТЕК Дніпроенерго", "ДТЕК Дніпрообленерго", "ДТЕК Західенерго" і "Київенерго". 

16 серпня було продано 25% акцій "ДТЕК Донецькобленерго", а 18 серпня - 25% акцій "Київенерго" і "ДТЕК Західенерго". Всі ці активи викупила компанія Ornex, яка входить до складу керуючої активами Рината Ахметова групи "Систем Кепітал Менеджмент". Через відсутність заявок не відбулися заплановані аукціони з продажу 25% акцій "Одесаобленерго", "Сумиобленерго" і "Донбасенерго".

Підконтрольна СКМ компанія ДТЕК, згідно з річним звітом за 2016 рік, володіла більш як 72% акцій "ДТЕК Західенерго", більш як 72% акцій "Київенерго" і понад 71% акцій "ДТЕК Донецькобленерго".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.