НОВИНИ

Уряд схвалив зміни в грошовому забезпеченні військових

Документ набуде чинності з 1 січня 2018 року.

У середу, 30 серпня, Кабмін змінив порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям. Про це повідомляє Міноборони, цитуючи міністра Степана Полторака.

За його словами, «проект Постанови, який є абсолютно новий по філософії та структурі нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям».

Дивіться також: Як зросли зарплати військовослужбовців у зоні АТО — інфографіка

Полторак нагадав, що порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовців не змінювався десятки років, а оклад за військовим званням, залишився у спадок ще з часів Радянського Союзу.

«Існуючі підходи до нарахування грошового забезпечення, а у майбутньому і пенсій військовослужбовцям — є просто неприпустимими. Це революційне рішення підвищить і соціальний захист військовослужбовців, і соціальну справедливість, водночас дозволить нам відійти від численної кількості надбавок, з яких сьогодні складається грошове забезпечення військовослужбовців», - наголосив Полторак.

Документ набуде чинності з 1 січня 2018 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що щомісячний оклад військовослужбовцям, які проходять службу в зоні проведення АТО на Донбасі, буде збільшений у вересні.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.