НОВИНИ

Луценко прокоментував збільшення своєї зарплати

Раніше генпрокурор запевняв, що заробітна плата працівників органів прокуратури у 2017 році буде підвищена на 61%.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко прокоментував зміни у своєму посадовому окладі, запевнивши, що «відпрацьовує ці гроші». Про це він написав у Facebook.

«Оклад Генпрокурора і його заступників Уряд прирівняв до керівників інших правоохоронних органів. Відтак я отримаю за серпень 94 тис грн (було 49). Знаю, це багато. Вважаю, що я ці гроші відпрацьовую. І все ж я вирішив щомісяця 24 тисячі виділяти на благодійні цілі пораненим в АТО», - розповів Луценко.

Читайте також: Від Яреми до Луценка. Що обіцяють генпрокурори

Він також нагадав про свою заяву щодо того, що підвищення зарплат прокурорів можливе лише після відчутної активізації нашої роботи.

«У минулому році правоохоронці виявили і відправили до суду 1739 корупціонерів і повернули до бюджету 10 млрд грн. За півріччя 2017 року ми відправили до суду 1202 корупціонера і поповнили бюджет рекордними 45 млрд грн. Саме тому вважаю справедливим рішення ВР та Уряду про підвищення зарплат прокурорів», - зазначив генпрокурор.

За його словами, прокурор ГПУ в залежності від вислуги отримуватиме 20-34 тис грн (було 16-23), прокурор регіональної та місцевої отримає 14-26 тис грн (було 9-14).

Нагадаємо, раніше Луценко пообіцяв своїм працівникам добитися підвищення зарплати, якщо вони добре працюватимуть і покажуть результат. Генпрокурор запевняв, що заробітна плата працівників органів прокуратури у 2017 році буде підвищена на 61%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.