НОВИНИ

"Авіакон" передав ВМС України відремонтований вертоліт Мі-14

До кінця 2017 року підприємство відновить ще два Мі-14 для Військово-морських сил України.

На бойове чергування з охорони морських кордонів України заступив вертоліт Мі-14ПЛ, який попередньо відновили на Державному підприємстві "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон". Про це повідомили у прес-службі Укроборонпрому у середу, 30 серпня.

Згідно із повідомленням, на підприємстві здійснили дослідження з визначення технічного стану та виконали відновлювальні роботи на вертольоті .

"Мі-14ПЛ, який не підіймався в повітря з 1993 року. 26 грудня 2016 року на Конотопському авіаремонтному заводі були виконані випробувальні польоти вертольоту Мі-14ПЛ після відновлення, з встановленням нового ресурсу. Інженерно-технічний склад та працівники Конотопського авіаремонтного заводу, в співпраці з представниками інженерної служби військової частини, виконали надскладне завдання у найкоротший термін. Відновлення першого вертольоту Мі-14ПЛ було виконано за власні кошти підприємства", - йдеться у повідомленні.

Мі-14ПЛ є  морським багатоцільовим протичовновим засобом берегового базування. 16 березня 2017 року екіпаж  військової частини здійснив переліт відновленого Ми-14ПЛ на місце постійної дислокації, а нині цей вертоліт вже експлуатується військовими.

До кінця 2017 року ДП "Авіакон" відновить ще 2 вертольоти Мі-14 для Військово-морських сил України.

Зазначається, що раніше, капітальний ремонт та ремонт з продовження встановлених показників вертольотів Мі-14ПЛ авіації Військово-Морських Сил Збройних сил України здійснювалися фахівцями ДП “Севастопольське авіаційне підприємство".

Нагадаємо, державне підприємство "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон" для модернізації вертольотів МІ-8 використовуватиме українське обладнення. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.