НОВИНИ

Концентраційний табір. Віце-прем'єр показала кількість військ РФ в окупованому Криму

За словами Іванни Климпуш-Цинцадзе, анексувавши півострів, Росія заповнила його такою кількістю зброї, яку має далеко не кожна європейська країна.

Російська Федерація перетворила окупований Крим на концентраційний табір, де найбільшою цінністю є російська зброя, яку тримають безправні і злиденні люди. Про це заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе у Facebook у середу, 30 серпня.

За її словами, окупувавши Крим, Росія заповнила його такою кількістю зброї, яку має далеко не кожна європейська країна.

"Міфічний герой Мідас перетворював усе, до чого торкався, на золото, а усі території, до яких дотягаються руки РФ, перетворюються на великі концентраційні табори, де найбільшою цінністю є російська зброя, яку тримають безправні і злиденні люди", - зазначила Климпуш-Цинцадзе.

Вона додала, що у багатьох куточках світу Москва створила зони небезпеки і страху, за допомогою яких дестабілізує різні регіони планети.

"Чи справді вона така сильна? Ні. Як і вся сучасна Росія, її армія теж є радянським спадком із минулого. Сила Росії в її зухвальстві і нерішучості вільного світу. Вона сильна доти, доки їй не чинять опору. Навіть найслабший може перемогти хулігана, коли починає справедливо відстоювати свою гідність та права. А ми - далеко не найслабші", - заявила віце-прем'єр.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав Указ про призначення Бориса Бабіна Постійним Представником Президента України в Автономній Республіці Крим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.