НОВИНИ

В Одесі СБУ скасувала тендер комунального підприємства на закупівлю російського обладнання

У СБУ з’ясували, що умови тендеру були «виписані» саме під продукцію російського виробництва.

В Одесі Служба безпеки скасувала тендер, під час якого комунальне підприємство збиралося закупити російське обладнання на суму понад 7 млн грн. Про це повідомила прес-служба Управління СБУ в Одеській області.

Правоохоронці встановили, що комунальне підприємство оголосило конкурс на закупівлю обладнання для власних потреб. Під час перевірки конкурсної документації співробітники спецслужби з’ясували, що умови тендеру «виписані» саме під продукцію російського виробництва. Чиновники сформували такі вимоги, незважаючи на рішення Національного комітету з промислового розвитку України щодо надання переваги вітчизняним виробникам при проведенні конкурсів.

Як зазначили в СБУ, за висновками експертів профільного державного науково-дослідного інституту, продукція російського виробника була значно гіршої якості, ніж вітчизняні аналоги, та не відповідала технічним вимогам.

За матеріалами СБУ тендерний комітет скасував закупівлю російського обладнання.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України викрила посадовців, які за корупційним механізмом закупили на тимчасово окупованих територіях обладнання для державної шахти на Волині. Також СБУ перекрила канал поставок з Росії неякісних комплектуючих для протезування, зокрема для бійців антитерористичної операції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.